Historie

Princip činnosti

Karty

Numerologie

Výklad snů

Tarot

Divinační terapie

Horoskopy

Ceník

Aktuality: ČTĚTE !!!

Týdenní horoskop

Pište nám

 

Zuzana Antares

Roman

Zabývá se výkladem z karet,

z tarotu a dalšími obory

věnuje se astrologii, reklamě

a drahokamové terapii

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie

 

Věštírna byla založena a otevřena pro veřejnost v roce 1992 Zuzanou Antares, které v práci již tehdy neocenitelně pomohl Roman. Hlavní náplní tehdy byla psychologicky zaměřená poradenská činnost zpracovávaná na základě karetního výkladu. Už v následujícím roce se stala věštírna velmi populární díky pravidelným pořadům v tehdejším undergroundovém Rádiu Hády, ale též vlivem dalších médií. Ke karetnímu výkladu přibyly zkrácené rozbory numerologické a o další dva roky později se Zuzana Antares začala věnovat i složitějším a hlubinně zaměřeným výkladům tarotovým. Od roku 1996 se profesionálně zabývá výklady horoskopů Roman. Nepravidelně spolupracuje též chiromantka Hana Tintallo, která se ve výkladech zaměřuje na rozbory osobnosti.

 

 

 

 

Podstata

 

Esenciálním podtextem je antická věta "Poznej sebe sama". Tato slova byla vůdčí myšlenkou bájné věštírny delfské, kterou dle pověsti založil bůh Apollón. V sebepoznání má člověk hledat odpovědi na otázky, týkající se osudu a budoucnosti. Svůj osud si každý vybírá sám a utváří jej svými činy. Povaha jednotlivých událostí v životě jedince je proto odvislá od jeho povahy, minulosti, vývoje.

 

 

 

 

 

Karetní výklad

 

Karetní výklad je nejčastěji požadovanou službou. Obvyklá délka konzultace je 30 - 45 minut. Nejdříve se klient dozví vše o své situaci současné, jsou mu nastíněny hlavní vztahy, základní úkol, který před ním leží a případně je upozorněn na chybu, které se dopouští. Ve druhé části výkladu jsou zdůrazněny nejdříve hlavní záležitosti minulosti, které jeho život ovlivňují a pak je nastíněna budoucnost z hlediska událostí i vývojových procesů v dosahu jednoho roku podrobně a do sedmi let výhledově.

Doplňky karetního výkladu jsou odpovědi na osobní otázky, řešení otázek zaměstnání či investic a stručné informace dalším osobám.

 

Výklad snů

 

Analýza jednotlivých snů nebo snových sérií může prozradit hodně nejen o vnitřním životě tazatele, ale i o jeho problémech, zdravotním stavu a aktuálně probíhajících krizích. Pokud máte zájem absolvovat tento způsob výkladu, sepište si co nejpodrobněji své sny za období, které pokládáte za důležité, anebo si je alespoň dobře pamatujte.

Výklad snů je jedním z nejspolehlivějších klíčů k problémům osobnosti.

 

 

Numerologický výklad

 

Rozbor pomocí numerologie je používán hlavně pro rychlou orientaci ohledně osobnosti. Jeho pomocí lze určit vlastnosti nepřítomné osoby nebo usoudit na vhodnost partnerů. Klient se o dotazované osobě dozví její hlavní vlastnosti, temperament, tělesnou konstituci, převažující zájmy, základní informace o zdravotním stavu a nejdůležitější směry budoucího vývoje.Pro numerologický výklad je třeba znát datum narození.

 

 

 

 

Tarot

 

Tento způsob výkladu je použit při zájmu o hlubší otázky. Klient, který hledá řešení složitějších osobnostních otázek anebo nepřehledných či stále se opakujících životních situací by měl požadovat právě tento způsob výkladu. Konzultace je zaměřena hloubkově, výklad neobsahuje informace z běžného denního života. Možné je delší trvání konzultace.Tarotových karet je užíváno i při divinační terapii.

 

 

Astrologie

 

Mnoho lidí stále vnímá astrologii jako laciný způsob výkladu budoucnosti především pomocí krátkých, stále se opakujících novinových "horoskopů" nebo podobných nicneříkajících článků v časopisech do vlaku.

Astrologie je obor velmi rozmanitý a obsáhlý. U nás vám můžeme nabídnout výklad horoskopu podle astrologie západního směru zaměřeného spíše na osobnost, vnitřní charakterové struktury, zmapování nejdůležitějších životních oblastí, schopnosti a možnosti tazatele.

 

Týdenní horoskop - Horoskop na týden mezi 12 - 18 lednem 1998.

Tomuto týdnu bude vévodit konfigurace zvaná vědro. Ta se vyznačuje velkým soustředěním energie, která podléhá tak zvané vůdčí planetě, jíž bude Luna. Luna je typicky ženskou planetou a mytologii se spojuje s tím, co je tajemné, nejasné, rozrušující a ambivalentní. V divinačních systémech symbolizuje nevědomí, případně vše, co souvisí s očistou. Lunární vlivy mohou uvolňovat velmi hluboko uložené informace a pomáhat na svět tomu, co bylo dlouho skryto nebo utajováno.

Pro ohnivá znamení to značí, že budou procházet závažnější niternou krizí, která se projeví v oblasti jejich cílů nebo rozhodování. Zvláště lidé narození ve znamení Berana se mohou cítit velmi omezeni, oproti tomu ti, kdož jsou zrozeni ve Střelci, pocítí příliv nové energie - ta však může být i destruktivního charakteru.

Zrozenci vodních znamení pocítí napětí ve vztazích a ve všem co je spojeno s vnímáním. Mohou se cítit zmateni, znejistělí a vyvedeni z míry. To platí zvláště pro Raky. Rybám se může naskytnout životní příležitost. Štíři budou přízemní a klidní.

Vzdušná znamení vyjdou z týdne plného napětí celkem lacino. Je dokonce pravděpodobné, že budou mít hodně nových myšlenek a tvořivých nápadů. Budou-li však chtít tuto zvýšenou myšlenkovou nabídku využít, musí krotit svoji zbrklost, která jim taktéž bude hrozit. Zvláště Vodnáři budou velmi aktivní, a to nejen ve svůj prospěch, ale i ku potěše druhých.

Ti, kteří jsou zrozeni ve znameních zemských, budou nosit hlavu v oblacích. Oproti předchozímu dlouhému klidnému období se jejich mysl zaplní mystickými obrazy a nepochopitelnými pocity, a tak se snadno může stát, že ve svém reálném životě pokazí nějakou maličkost nebo si přivodí drobnější úraz. Býci mohou pociťovat tesknotu nebo zvýšenou potřebu starostlivosti o své bližní.

 

Živel ohnivý

Živel vodní

Živel vzdušný

Živel zemní

Základní

Beran

Rak

Váhy

Kozoroh

Pevné

Lev

Štír

Vodnář

Býk

Sublimované

Střelec

Ryby

Blíženci

Panna

 

 

 

 

 

Divinační terapie

 

Je to metoda, která pomocí věšteckých metod hledá příčiny nepříznivých okolností či jinak negativně hodnocených zážitků v životě tazatele. Způsobem vedení terapie je dialog, při němž se klient sám snaží pomocí nabízeného návodu nalézt možné příčiny a případná řešení svých problémů. Při rozhovoru je užíváno tarotu, případně výkladu snů. Pracuje se s archetypy. Možné je delší trvání konzultace.

 

 

 

 

 

 

Ceník služeb

 

Osobní konzultace ............ 200,- Kč za půl hodiny a dále 50,- Kč za každých započatých 7 minut.

Písemná porada ............... 300,- Kč za rozpracování jedné konkrétní otázky. Provádí se jen v případech, kdy se tazatel nemůže dostavit osobně.

K dopisu se přičítá 50,- Kč poštovné.

Vypracování horoskopu ...... 700,- až 1.300,- Kč dle požadovaného rozsahu. K horoskopu je třeba uvést datum narození včetně hodiny a minuty a místa narození a zaplatit zálohu ve výši 300,- Kč.

Je-li horoskop odeslán poštou, přičítá se k dohodnuté ceně 50,- Kč poštovné.

 

 

Aktuality

 

Předpověď pro politickou i obecnou situaci naší země v roce 1998

Rok 1998

Právě vyšla nová kniha Sedmero věšteckých umění od Zuzany Antares.

 

Pokud jste na cokoliv zvědaví, napište mi svou otázku. Pokusím se odpovědět.

 

Zuzana Antares

 

 

 

Pište nám.

 

Pokud máte něco, o co byste se s nám rádi rozdělili, neváhejte a napište nám. Rádi odpovíme i na zajímavé dotazy jak k naší firmě, tak z oblastí duchovních a jiných. Pozoruhodné nebo stále se opakující dotazy zviditelníme na www pro všechny ostatní.

viaregia@mbox.inet.cz

 

Via Regia, Taussigova 15, 615 00 Brno, tel. 05/ 58 1009, fax 05/ 452 412 79

 

 Titulní strana, Škola věšteckých umění v Brně, Spiral Energy

 

Naše zboží si můžete prohlédnout a nakoupit na adrese:


www.shop.cz

 

 

Určitě si prohlédněte: Knihkupectví Hledající, Mensa České republiky